Zamknij

Wojciech Szczęsny dogryzł Jerzemu Brzęczkowi. Szczery wpis bramkarza

13.09.2019 08:40
Wojciech Szczęsny dogryzł Brzęczkowi
fot. FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News

Wojciech Szczęsny miał być rozgoryczony decyzją Jerzego Brzęczka, który wolał postawić na Łukasza Fabiańskiego w ostatnich meczach reprezentacji. Bramkarz Juventusu po powrocie ze zgrupowania kadry opublikował wymowny wpis.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wojciech Szczęsny ma być rozczarowany decyzją Jerzego Brzęczka, który przed wrześniowymi meczami reprezentacji Polski podjął decyzję, że w jesiennych spotkaniach między słupkami będzie stał Łukasz Fabiański. Selekcjoner miał poinformować o tym bramkarza Juventusu dwa dni przed starciem ze Słowenią.

Jak donosi portal sport.pl, jedna z osób była świadkiem momentu przekazania tej informacji Szczęsnemu, który miał się wyraźnie zdenerwować. 29-latek zachowywał się tak, jakby ktoś go „zwolnił z pracy”.

Widać, że reprezentant Polski źle znosi przegraną o miejsce w składzie z Fabiańskim. Nastrój piłkarza ma potwierdzać jego ostatni wpis na Instagramie, w którym wielu internautów dopatruje się wbicia szpilki Jerzemu Brzęczkowi.

Dom to miejsce, w którym czujesz się kochany i doceniany. Wspaniale do niego wrócić – napisał Szczęsny.

W Juventusie Turyn to Polak jest zdecydowanym numerem jeden w bramce. 29-latek stanął między słupkami w dwóch pierwszych meczach ligowych nowego sezonu. Oba spotkania zakończyły się wygraną Starej Damy. Najpierw mistrz Włoch odniósł zwycięstwo z Parmą 1:0, a później pokonał Napoli 4:3.