Wojciech Szczęsny został... poetą. Bramkarz napisał tekst piosenki dla swojej żony

Krzysztof Sobczak
08.11.2017 10:02
Wojciech Szczęsny
fot. Łączy nas piłka

Wojciech Szczęsny napisał tekst piosenki na nową płytę swojej żony, Mariny Łuczenko. Wydawnictwo zatytułowane "On my way" trafi do sklepów 17 listopada.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jak do tego doszło? Jak się okazuje, całkiem banalnie.

- Moja żona nagrała sobie linię melodyczną, a ja jakoś tak z nudów zacząłem pisać. Wysłałem to potem żonie i szczerze mówiąc myślałem, że ona to oleje. A ona powiedziała, że to całkiem fajne i spróbowała to nagrać - mówi golkiper Juventusu w filmiku opublikowany na portalu "Łączy nas piłka".

Zobacz także

Piosenka autorstwa Szczęsnego nosi tytuł "I do". Piłkarz nie chciał wiele zdradzić na temat tekstu.

- Tekst może zostać różnie odebrany. Ja generalnie nie muszę go interpretować, bo wiem, co artysta miał na myśli, ale piosenka jest o takiej toksycznej miłości. Jestem bardzo wrażliwym artystą, swoje emocje wylewam na papier. I wyszło - dodał reprezentant Polski.

Szczęsny opowiada o piosence pod koniec filmiku przygotowanego przez "Łączy nas piłka".

Nieco więcej jakiś czas temu zdradziła Marina, która pochwaliła się fragmentem tekstu.

"Your game is to hate, it’s out of date. And I will beat it with my love, beat it with my love" - co w wolnym tłumaczeniu oznacza: "grasz w nienawiść, to już wyszło z mody. Ale ja pokonam to swoją miłością, pokonam to swoją miłością".

Ciekawe, czy ten utwór zdetronizuje "Przez Twe oczy zielone" Zenka Martyniuka i "Miłość w Zakopanem" Sławomira, które ostatnimi czasy królowały w szatni biało-czerwonych.

RadioZET.pl/Łączy nas piłka/Instagram/KS