Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wojciech Szczęsny chce uczyć Ronaldo wykonywania rzutów wolnych [WIDEO]

14.11.2018 21:57
sport

Wojciech Szczęsny przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski, ale wciąż myśli o swoich kolegach z Juventusu. A konkretnie o jednym, Cristiano Ronaldo, któremu Polak zawdzięcza obronę rzutu karnego w meczu z Milanem. Teraz bramkarz chce w oryginalny sposób spłacić swój dług.

Wojciech Szczęsny fot. Instagram/Wojciech Szczęsny

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W niedzielnym spotkaniu 12. kolejki Serie A "Stara Dama" ograła Milan 2:0, a Szczęsny w 41. minucie obronił rzut karny wykonywany przez Gonzalo Higuaina. Kamery wyłapały, jak Ronaldo podpowiadał Polakowi, w jaki sposób ma się rzucać do strzału Argentyńczyka.

Golkiper Juve od początku śmieje się z tej sytuacji. Najpierw przyznał, że Portugalczyk mógł nie wiedzieć, że Higuain w poprzednim sezonie był klubowym kolegą Szczęsnego. Teraz przesłał specjalną wiadomość do Ronaldo za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wiadomość Szczęsnego do Ronaldo

"Dziękuję Cristiano za Twoją pomoc z karnym w meczu z Milanem. Będę szczęśliwy, jeśli będę mógł się odwdzięczyć radami na temat wykonywania rzutów wolnych" - napisał Szczęsny w opisie do filmu, na którym zdobywa gola ze stałego fragmentu gry. Zdarzenie miało miejsce na treningu reprezentacji Polski, która przygotowuje się do dwóch ostatnich meczów w tym roku - z Czechami i z Portugalią. Ronaldo nie znalazł się w kadrze mistrzów Europy na to spotkanie.

RadioZET.pl/KS

Oceń