Wojciech Szczęsny chce uczyć Ronaldo wykonywania rzutów wolnych [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
14.11.2018 21:57
Wojciech Szczęsny
fot. Instagram/Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski, ale wciąż myśli o swoich kolegach z Juventusu. A konkretnie o jednym, Cristiano Ronaldo, któremu Polak zawdzięcza obronę rzutu karnego w meczu z Milanem. Teraz bramkarz chce w oryginalny sposób spłacić swój dług.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W niedzielnym spotkaniu 12. kolejki Serie A "Stara Dama" ograła Milan 2:0, a Szczęsny w 41. minucie obronił rzut karny wykonywany przez Gonzalo Higuaina. Kamery wyłapały, jak Ronaldo podpowiadał Polakowi, w jaki sposób ma się rzucać do strzału Argentyńczyka.

Golkiper Juve od początku śmieje się z tej sytuacji. Najpierw przyznał, że Portugalczyk mógł nie wiedzieć, że Higuain w poprzednim sezonie był klubowym kolegą Szczęsnego. Teraz przesłał specjalną wiadomość do Ronaldo za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wiadomość Szczęsnego do Ronaldo

"Dziękuję Cristiano za Twoją pomoc z karnym w meczu z Milanem. Będę szczęśliwy, jeśli będę mógł się odwdzięczyć radami na temat wykonywania rzutów wolnych" - napisał Szczęsny w opisie do filmu, na którym zdobywa gola ze stałego fragmentu gry. Zdarzenie miało miejsce na treningu reprezentacji Polski, która przygotowuje się do dwóch ostatnich meczów w tym roku - z Czechami i z Portugalią. Ronaldo nie znalazł się w kadrze mistrzów Europy na to spotkanie.

RadioZET.pl/KS