Włoskie media: Milik wraca do kadry meczowej Napoli!

Dominik Gołdyn
27.01.2017 17:38
Milik
fot. PAP

Długo wyczekiwany przez fanów włoskiego Napoli oraz reprezentacji Polski powrót na boisko Arkadiusza Milika może stać się faktem! Włoskie media donoszą, że napastnik znajdzie się w kadrze meczowej na niedzielne spotkanie z Palermo.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wielkie włoskie dzienniki sportowe "Corriere dello Sport" i "La Gazzetta dello Sport" na swoich łamach informują, że najbliższe spotkanie drużyny Napoli z klubem Thiago Cionka będzie momentem, w którym po kontuzji Arkadiusz Milik znajdzie się w kadrze meczowej. Wykluczone jest natomiast rozegranie przez niego pełnych 90 minut meczu. Najprawdopodobniej Milik dostanie zgodę na symboliczne zameldowanie się na placu gry.

Arkadiusz Milik kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych kolana doznał podczas październikowego spotkania eliminacji mistrzostw świata z Danią na Stadionie Narodowym. Pierwotnie zakładano, że na boisko powróci pod koniec obecnego sezonu. Jednak jego leczenie przebiegło w niesamowitym tempie i Polak będzie mógł pomóc swojemu klubowi oraz kadrze narodowej we wiosennych rozgrywkach.

RadioZET.pl/DG