Portugalia - Włochy: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Andreas Nicolaides
10.09.2018 09:55
reprezentacja Włoch

Mecz Włochy - Portugalia w Lidze Narodów: gdzie obejrzeć? Transmisja spotkania Portugalia - Włochy będzie dostępna w TV i online.Przed nami mecz z udziałem grupowych rywali reprezentacji Polski. Niestety nie wystąpi w nim największa gwiazda aktualnych mistrzów Europy - Cristiano Ronaldo.

Kapitan Portugalii otrzymał wolne od trenera Fernando Santosa i wykorzystał ten czas na krótkie wakacje z rodziną. Nie oznacza to jednak, że w meczu Portugalia - Włochy nie zobaczymy gwiazd. Na murawie pojawią się m.in. Bernardo Silva i Andre Silva. W barwach Italii zagrają m.in. Giorgio Chiellini, Lorenzo Insigne czy Andrea Belotti. Na ławce mecz rozpocząć ma Mario Balotelli.

Portugalia - Włochy na żywo. Mecz Ligi Narodów

Włosi nie mają powodów do zadowolenia po pierwszym meczu Ligi Narodów, w którym zremisowali u siebie z Polską 1:1. Do 60. minuty zdecydowanie lepiej prezentowali się biało-czerwoni. Gdyby mieli tego dnia lepsza skuteczność, Gianluigi Donnarumma więcej niż raz wyciągałby piłkę z bramki. Nowy trener Roberto Mancini wystawił do gry od pierwszych minut Mario Balotelliego, ale były napastnik Manchesteru City czy Interu kompletnie zawiódł. Teraz jego miejsce na środku ataku zająć ma Belotti.

Mecz Portugalia - Włochy będzie dla Italii dopiero drugim pod wodzą Manciniego. Trener ma za zadanie odbudować reprezentację, na którą gigantyczna fala krytyki spadła po braku awansu do MŚ 2018 w Rosji. W eliminacjach Włosi okazali się słabsi od Hiszpanii, a w barażach niespodziewanie przegrali ze Szwecją.

Włochy - Portugalia. Transmisja TV i online w internecie

Portugalia - Włochy na żywo w poniedziałek o godz. 20.45. Transmisja meczu Włochy - Portugalia w TVP Sport i online w internecie na sport.tvp.pl.