Włochy - Hiszpania: Zobacz skrót meczu i bramki z półfinału Ligi Narodów

06.10.2021 22:45
Ferran Torres

Włochy - Hiszpania GOLE: Reprezentacja Hiszpanii pokonała Włochy 2:1 w meczu półfinałowym Ligi Narodów UEFA. Dwa gole dla "La Furia Roja" zdobył Ferran Torres, zaś dla "Squadra Azzurra" trafił Lorenzo Pellegrini. Zobacz WIDEO bramek z meczu Włochy - Hiszpania w LN!

1. Włochy - Hiszpania: Pierwszy gol Ferrana Torresa
  2. Włochy - Hiszpania: Drugi gol Ferrana Torresa
  3. Włochy - Hiszpania: Gol Lorenzo Pellegriniego
  4. Włochy - Hiszpania: Wynik półfinału Ligi Narodów

Gol Ferrana Torresa na 1:0 dla reprezentacji Hiszpanii w meczu z Włochami w półfinale Ligi Narodów UEFA padł w 18. minucie spotkania.

Włochy - Hiszpania: Pierwszy gol Ferrana Torresa

Mikel Oyarzabal otrzymał piłkę na lewym skrzydle i bez większego zastanowienia dośrodkował wprost "na nos" napastnika Manchesteru City. 21-latek nie miał większych problemów z wykończeniem akcji, a w defensywie nie popisał się kryjący "na radar" Alessandro Bastoni.

Włochy - Hiszpania: Drugi gol Ferrana Torresa

Drugi gol padł w drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy. Marcos Alonso zagrał długą piłkę do Pablo Sarabii, ten zgrał udem do Oyarzabala, a skrzydłowy Athleticu Bilbao już po raz drugi idealnie dośrodkował do kończącego całą akcję Torresa.

Włochy - Hiszpania: Gol Lorenzo Pellegriniego

Gol na 2:1 padł w 83. minucie. Giorgio Chiellini wybił piłkę głową daleko przed siebie po rzucie rożnym Hiszpanów, a po błędzie przy wyskoku Yeremiego Pino do futbolówki dopadł Federico Chiesa. Napastnik Juventusu następnie z łatwością minął Paua Torresa i zagrał na pustą bramkę do wbiegającego z prawej strony Lorenzo Pellegriniego.

Włochy - Hiszpania: Wynik półfinału Ligi Narodów

Ostatecznie Hiszpania pokonała Włochy 2:1. W drugim, czwartkowym półfinale Ligi Narodów Belgia zagra w Turynie z Francją.