Ekstraklasa: Krakowska i płocka Wisła na remis. Piękny gol Ondraska [WIDEO]

10.08.2018 22:31
Ondrasek cieszy się z gola w meczu Wisła Kraków - Wisła Płock

W drugim meczu 4. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała na własnym stadionie ze swoją imienniczką z Płocka 1:1. Ozdobą spotkania było fantastyczne trafienie Zdenka Ondraska.

To właśnie gospodarze pierwsi wyszli prowadzenie. W 33. minucie Wasilewski zagrał do Boguskiego, ten klatką piersiową do Ondraska, a Czech popisał się fenomenalnym uderzeniem z ok. 20 metrów w okienko bramki Tekli.

Przyjezdni wyrównali pół godziny później za sprawą Ricardinho. Płocczanie przez ostatnie 22 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Patryka Stępińskiego, jednak udało im się wywieźć jeden punkt spod Wawelu.

Po czterech kolejkach Wisła Płock ma tylko dwa punkty i wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo. Obecnie jest 13. Wisła Kraków zajmuje 7. pozycję z dorobkiem 5 "oczek".