Wisła Kraków - Legia Warszawa: godzina. O której, kiedy i gdzie obejrzeć mecz Ekstraklasy w TVP?

Weronika Domoradzka
28.03.2019 13:45
Wisła Kraków - Legia Warszawa: godzina. O której, kiedy i gdzie obejrzeć mecz Ekstraklasy w TVP?

O której godzinie rozpocznie się spotkanie Wisły Kraków z Legią Warszawa? Będzie to pierwszy mecz Ekstraklasy transmitowany przez TVP w ramach współpracy między spółką, a telewizją. U nas znajdziecie godzinę rozpoczęcia meczu, a także informacje dotyczące spotkania: gdzie, a także kiedy i o której można obejrzeć Wisłę i Legię w TV i online.

Wisła Kraków – Legia Warszawa: GODZINA - o której godzinie rozpocznie się mecz Ekstraklasy, który jako pierwszy będzie transmitowany w TVP? Kiedy odbędzie się spotkanie? Gdzie zostanie rozegrane? Przedstawiamy szczegółowe informacje o meczu Wisła KrakówLegia Warszawa.

>> Ekstraklasa w TVP. Pierwszy mecz jeszcze w marcu

Wisła KrakówLegia Warszawa - kiedy mecz i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Wisła – Legia odbędzie się 31 marca na stadionie miejskim w Krakowie przy ul. Reymonta 20. Będzie to ostatnie spotkanie 27. kolejki Ekstraklasy i zarazem pierwszy mecz transmitowany w ramach współpracy polskiej ligi z TVP.

>> Ekstraklasa: Wisła górą w Derbach Krakowa

Mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa GODZINA. O której grają? [31.03]

Godzina rozpoczęcia meczu Wisła Kraków – Legia Warszawa została już podana. Jak poinformowała Ekstraklasa, spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

>> Arkadiusz Głowacki rezygnuje z funkcji dyrektora Wisły Kraków

Wisła Kraków – Legia Warszawa w TVP: transmisja w TV i online

Mecz Wisła – Legia będzie transmitowany w TVP2. Telewizja publiczna zapewni także dostęp do spotkania wszystkim internautom. Transmisję Wisła – Legia 31.03 będzie można obejrzeć w TVP2, TVPSPORT.PL, VOD.TVP.PL oraz aplikacji mobilnej. Transmisja meczu Wisły z Legią w TVP rozpocznie się 20 minut przed pierwszym gwizdkiem - o 17:40.

>> Piłkarskie MŚ U-20 na antenach Telewizji Polskiej

Wisła Kraków – Legia Warszawa 2019 Bilety. Czy można kupić jeszcze bilety na mecz?

Bilety na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa wyprzedały się już 3 dni przed meczem. Klub z Krakowa po raz drugi z rzędu zagra przed kompletem publiczności, i najprawdopodobniej zwycięży w rankingu na najlepszą frekwencję na stadionach w polskiej lidze. 

>> TVP wykupiło prawa do kolejnych rozgrywek

RadioZET.pl/PZ