Zamknij

Widzew Łódź - ŁKS: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać na żywo?

15.09.2020 08:55
Widzew - ŁKS: transmisja TV
fot. FOT.GRZEGORZ GALASINSKI/Polska Press/East News

Widzew Łódź – ŁKS: transmisja TV i online. Gdzie oglądać w telewizji mecz 1. ligi Widzew – ŁKS? Na jakim kanale na żywo obejrzeć spotkanie? W derbach Łodzi, Widzew liczy na przełamanie, a ŁKS na utrzymanie dobrej passy. Sprawdź podstawowe informacje na temat meczu.

Widzew – ŁKS: transmisja TV i online. Już w trzeciej kolejce 1. ligi dojdzie do 65. derbów Łodzi, w których Widzew zmierzy się z ŁKS-em. Ostatni raz obie drużyny mierzyły się ze sobą trzy lata temu, kiedy grali w trzeciej lidze.

Jak na razie początek sezonu idzie po myśli ŁKS-u. Rycerze Wiosny wygrali dwa pierwsze mecze: z Odrą Opole (4:0) i Stomilem Olsztyn (3:0) i z dorobkiem sześciu punktów zajmują drugie miejsce. Z kolei Widzew nadal czeka na pierwszą wygraną w lidze. Zespół Enkeleida Dobiego najpierw uległ Radomiakowi Radom 1:4 i przegrał z Chrobrym Głogów 0:3. RTS z zerowym dorobkiem punktów zajmuje ostatnią, 18. pozycję.

W związku z tym faworytem derbów Łodzi jest ŁKS. Albański szkoleniowiec RTS-u zwracał uwagę na pracę Wojciecha Stawowego, która przynosi efekty.

Widzew Łódź - ŁKS: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

- ŁKS to dobry zespół. Teraz drużyna umie już przekładać jego pomysły na grę. ŁKS na pewno będzie w środę faworytem. Derby rządzą się jednak swoimi prawami, a mecz zaczyna się wynikiem 0:0. Zrobimy wszystko, by zejść z boiska z podniesioną głową. To w takich meczach piłkarze pokazują swój prawdziwy charakter i osobowość – podkreślił.

- Na pewno drużyna nie zmieni swojego stylu. Chcemy grać dobrą piłkę, ale w tym spotkaniu także solidną, bo najważniejsze są punkty. Nie jest też tak, że przygotowujemy się tylko pod kątem ŁKS, bo od czterech tygodni wykonujemy określoną pracę i chcemy być w niej konsekwentni - dodał.

Widzew - ŁKS na żywo. Gdzie obejrzeć online?

W sumie w derbach Łodzi, Widzew zwyciężał 27 razy. 12 wygranych zanotował ŁKS, a 25 razy mecze kończyły się remisem.

Widzew - ŁKS na żywo odbędzie się w środę, 16 września. Początek spotkania o godzinie 19:10. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport. Derby Łodzi będzie można śledzić także online na platformie ipla.tv po wykupieniu odpowiedniego abonamentu.

RadioZET.pl/