Zamknij

Widzew - Legia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć szlagier w Pucharze Polski?

30.10.2019 20:55
Widzew - Legia
fot. PAP

Mecz Widzew Łódź - Legia Warszawa w 2. rundzie (1/16 finału) Pucharu Polski w TV i online. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie obejrzeć dawny polski szlagier Widzew - Legia. Transmisja będzie dostępna w telewizji i internecie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Widzew i Legia łącznie 20-krotnie triumfowały w tych rozgrywkach, choć to stołeczna ekipa z 19 zwycięstwami jest najbardziej utytułowaną drużyną w sięgającej 1925 roku historii PP. Lepiej dla łódzkiego klubu wypada bilans tytułów mistrza Polski, choć w nich też przewagę mają legioniści (13-4). Przez lata jednak obie jedenastki walczyły o ligowy prymat, wiele ich spotkań długo było pamiętanych i wspominanych przez kibiców.

Mecz Widzew Łódź - Legia Warszawa na żywo. Relacja live ze spotkania Pucharu Polski

Fani nie tylko obu drużyn na ich pojedynek czekają od listopada 2013 roku, kiedy w ostatnim dotychczas swoim sezonie w ekstraklasie Widzew przegrał na własnym stadionie 0:1.

Widzew - Legia: Mecz PP w telewizji i w internecie

Obecnie łodzianie walczą o powrót do krajowej elity. Plany te opóźniły się co najmniej o rok, gdyż w poprzednich rozgrywkach - będąc jednym z faworytów - nie zdołali awansować na zaplecze ekstraklasy. W związku z tym niepowodzeniem latem doszło w klubie do kadrowej rewolucji. Zmieniły się władze, ostatecznie postawiono na trenera Marcina Kaczmarka, a w zrobieniu kolejnego kroku w górę klubowej hierarchii mają pomóc zaprawieni w ligowych bojach Marcin Robak czy Mateusz Możdżeń. Na razie Widzew jest drugi w tabeli 2. ligi, a ostatniej porażki doznał 25 sierpnia. W poprzedniej rundzie Pucharu Polski wyeliminował Śląsk Wrocław (2:0), ówczesnego wicelidera ekstraklasy.

Widzew - Legia: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Widzew Łódź - Legia Warszawa odbędzie się w środę 30 października o godz. 20:30. Transmisja TV w Polsat Sport oraz online na stronie ipla.tv.

RadioZET.pl/PAP