Bramkarz Sutton zajadał się kebabem w meczu z Arsenalem! Ale to nie wszystko [WIDEO]

Andreas Nicolaides
21.02.2017 10:02
Wayne Shaw

Bohaterem meczu 1/8 finału Pucharu Anglii Sutton United - Arsenal (0:2) był rezerwowy bramkarz gospodarzy Wayne Shaw. Mimo że nie pojawił się na boisku nawet na minutę, skupił na sobie uwagę realizatora i kibiców. A to m.in. za sprawą tego, że w trakcie spotkania... zajadał się na ławce kebabem.

Zagłosuj

Czy myślisz, że akcja z jedzeniem w trakcie meczu była ustawiona?

Liczba głosów:

O 45-letnim zawodniku głośno zrobiło się jeszcze długo przed meczem. Swoją sylwetką w żaden sposób nie przypomina piłkarza, i to nawet gdy weźmiemy pod uwagę, że jego ekipa występuje dopiero w 5. lidze angielskiej. Waży grubo ponad 100 kg.

Wayne Shaw - gwiazda Sutton United

Internauci stworzyli z jego udziałem mnóstwo memów. Stał się największą gwiazdą swojego klubu. Nic więc dziwnego, że kamery od początku skupiały na nim swoją uwagę, podobnie jak kibice.

Kilka minut przed rozpoczęciem meczu z Arsenalem Shaw został "przyłapany", jak czyścił ławkę rezerwowych ekipy przyjezdnych. Następnie do sieci zaczęły trafiać zdjęcia, które potwierdzały fakt, że przerwę meczu spędził w... barze. Na koniec najciekawsze - w 83. minucie meczu realizator wyłapał, jak zajada się kebabem!

Niewykluczone jednak, że była to zwykła kanapka. Pojawiła się też informacja, że to pasztecik. Oceńcie sami:

Mecz zakończył się wygraną Arsenalu 2:0. "Kanonierom" zwycięstwo zapewniły bramki Lucasa Pereza i Theo Walcotta. W ćwierćfinale ich rywalem będzie Lincoln City.

Akcja z jedzeniem ustawiona?

Możliwe, że cała sytuacja była ustawiona. Tak przynajmniej twierdzą niektóre media w Anglii. Jedna z firm bukmacherskich miała oferować bardzo wysoki kurs na to, że Shaw zje coś w trakcie meczu.