Chcesz kupić bilety na towarzyski mecz Polaków? Uważaj na OSZUSTÓW!

07.01.2018 16:51
sport

Kibice muszą zachować czujność. W sieci pojawiły się bilety na marcowy mecz Polaków z Koreą Południową. Rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski przestrzega, że nie mają one nic wspólnego z legalną dystrybucją.

Chcesz kupić bilety na towarzyski mecz Polaków? Uważaj na OSZUSTÓW! fot. Twitter/ Stadion Śląski

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W internecie na jednej z platform pojawił się cennik biletów na marcowy mecz towarzyski reprezentacji Polski z Koreą Południową. Najtańsze wejściówki można kupić za 340, a najdroższe za 650 złotych! Jednak lepiej nie korzystać z oferty. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że nie ma to nic wspólnego z dystrybucją autoryzowanych biletów.

- Z taką sytuacją mamy do czynienia przy każdym meczu reprezentacji Polski – mówił Jakub Kwiatkowski. - Niestety, nie możemy z tym nic zrobić. Doniesienie może złożyć jedynie osoba, która kupi taki bilet i poczuje się oszukana.

Zagłosuj

Wybierasz się na mecz Polaków z Koreą Południową?

Jedynym legalnym źródłem zakupu biletu jest portal kupbilet.pl, każdy inny jest właściwie formą, której odpowiednik stanowią "koniki" pod stadionami. – tłumaczył rzecznik PZPN.

Kwiatkowski ujawnił, że polski związek nie podał nawet oficjalnych cen biletów.

- Wszystkie informacje na bieżąco podawane są na stronach PZPN-u oraz portalu Łączy Nas Piłka. Kibice na pewno zostaną poinformowani o cenach i dacie rozpoczęcia sprzedaży - zapewnia Kwiatkowski.

- Korzystanie z jakichkolwiek innych źródeł stanowi spore ryzyko. Mieliśmy już przypadki nie tylko przepłacania za nabywane na nieautoryzowanych platformach bilety, ale także otrzymywania przez kibiców tą drogą fałszywych wejściówek, bez problemu wyłapywanych przy wejściach na stadiony – zakończył.

Towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Koreą Południową zaplanowano na 27 marca. Mecz odbędzie się na Stadionie Śląskim.

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni/mw

Oceń