Zamknij

Reprezentantka Hiszpanii przeszła operację guza mózgu. "Zawsze lubiłam wygrywać"

22.05.2020 21:34
Virginia Torrecilla
fot. Twitter/VirginiiiaTr

Virginia Torrecilla przeszła w czwartek udaną operację guza mózgu. Pomocniczka reprezentacji Hiszpanii i Atletico Madryt we wzruszających słowach podziękowała swoim fanom za wsparcie: "Wygrałam dzięki wam najważniejszą grę w moim życiu! Zawsze lubiłam wygrywać!" - napisała wyraźnie poruszona zawodniczka.

O udanej operacji wycięcia guza mózgu u Virginii Torrecilli poinformował klub piłkarki - Atletico Madryt. Pomocniczka reprezentacji Hiszpanii przeszła zabieg w jednej z najlepszych klinik, Uniwersytecie Navarra w Pampelunie.

"Wygrałam dzięki wam najważniejszą grę w moim życiu! To początek czegoś wspaniałego, ponieważ zawsze lubiłam wygrywać!" - napisała zawodniczka na swoim koncie na Twitterze.

Virginia Torrecilla po operacji guza mózgu. "Zawsze lubiłam wygrywać"

Torrecilla miała komu dziękować, bowiem wyrazy wsparcia przekazywały 25-latce takie gwiazdy piłki nożnej jak Iker Casillas, Alvaro Arbeloa czy Marcos Llorente. "Dużo siły! Wszystko będzie dobrze" - napisał były bramkarz Realu Madryt, który sam niedawno leżał w szpitalu z powodu zawału serca.

"Ważne jest, aby wiedzieć, że ze wszystkiego da się wyjść. Jakkolwiek nie byłoby to trudne. Musisz tylko być dość silny. Zawsze trzeba stawiać czoła problemom z optymizmem. Teraz nadszedł czas, aby kontynuować ciężką pracę podczas rehabilitacji. Zaczynam jutro i już nie mogę się doczekać startu" - powiedziała piłkarka, cytowana przez klubowe media.

Zobacz także

RadioZET.pl/AS, Atletico Madryt, Twitter

Posłuchaj podcastu