Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sergio Ramos celowo uderzył rywala? Kibice wyśmiali jego tłumaczenie [WIDEO]

08.11.2018 17:16
sport

Kapitan Realu Madryt Sergio Ramos w meczu Ligi Mistrzów z Viktorią Pilzno rozbił nos Milanowi Havlowi. Hiszpan przeprosił za swoje zachowanie i wytłumaczył, że nie było to celowe zagranie. Kibice nie wierzą jednak w szczerość jego intencji.

Sergio Ramos i Milan Havel fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Milan, nie miałem zamiaru doprowadzić do Twojej kontuzji. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia" - napisał na Twitterze. Niestety powtórki, a także zagrania Ramosa z przeszłości przeczą jego wersji wydarzeń.

W 14. minucie Ramos zastawiał się przed rywalem i uderzył go łokciem w nos. 24-letni Czech zalał się krwią, próbował kontynuować grę, ale jeszcze przed przerwą musiał opuścić murawę. Sędzia nie dopatrzył się w tej sytuacji przewinienia i nie pokazał Hiszpanowi nawet żółtej kartki, choć zdaniem wielu obserwatorów powinien ujrzeć czerwony kartonik.

Ramos rozbił nos rywalowi. Kibice wyśmiewają jego tłumaczenie

Kibice wyśmiali jednak to tłumaczenie i przypomnieli, że to nie pierwsze tego typu zachowanie kapitana "Królewskich". Pod jego wpisem pojawiły się memy, gify i komentarze typu: "Dobrze wiesz, co zrobiłeś. Bądź uczciwy względem siebie".

Nawet jeśli przyjąć tłumaczenie Ramosa o niecelowości, to zastawianie się nie polega na wymachiwaniu łokciem na wysokości twarzy rywala. W takim przypadku trzeba liczyć się z tym, że można wyrządzić mu krzywdę.

Real Madryt pokonał Viktorię Pilzno 5:0. Dla Czechów była to najwyższa domowa porażka w historii ich występów w Lidze Mistrzów.

RadioZET.pl/KS

Oceń