Sergio Ramos celowo uderzył rywala? Kibice wyśmiali jego tłumaczenie [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
08.11.2018 17:16
Sergio Ramos i Milan Havel
fot. PAP/EPA

Kapitan Realu Madryt Sergio Ramos w meczu Ligi Mistrzów z Viktorią Pilzno rozbił nos Milanowi Havlowi. Hiszpan przeprosił za swoje zachowanie i wytłumaczył, że nie było to celowe zagranie. Kibice nie wierzą jednak w szczerość jego intencji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Milan, nie miałem zamiaru doprowadzić do Twojej kontuzji. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia" - napisał na Twitterze. Niestety powtórki, a także zagrania Ramosa z przeszłości przeczą jego wersji wydarzeń.

W 14. minucie Ramos zastawiał się przed rywalem i uderzył go łokciem w nos. 24-letni Czech zalał się krwią, próbował kontynuować grę, ale jeszcze przed przerwą musiał opuścić murawę. Sędzia nie dopatrzył się w tej sytuacji przewinienia i nie pokazał Hiszpanowi nawet żółtej kartki, choć zdaniem wielu obserwatorów powinien ujrzeć czerwony kartonik.

Ramos rozbił nos rywalowi. Kibice wyśmiewają jego tłumaczenie

Kibice wyśmiali jednak to tłumaczenie i przypomnieli, że to nie pierwsze tego typu zachowanie kapitana "Królewskich". Pod jego wpisem pojawiły się memy, gify i komentarze typu: "Dobrze wiesz, co zrobiłeś. Bądź uczciwy względem siebie".

Nawet jeśli przyjąć tłumaczenie Ramosa o niecelowości, to zastawianie się nie polega na wymachiwaniu łokciem na wysokości twarzy rywala. W takim przypadku trzeba liczyć się z tym, że można wyrządzić mu krzywdę.

Real Madryt pokonał Viktorię Pilzno 5:0. Dla Czechów była to najwyższa domowa porażka w historii ich występów w Lidze Mistrzów.

RadioZET.pl/KS