Zamknij

Lisy zalane łzami. Kibice oddają hołd tragicznie zmarłemu właścicielowi Leicester [ZDJĘCIA]

Krzysztof Sobczak
29.10.2018 12:35
Kibice Leicester oddają hołd tragicznie zmarłemu właścicielowi
fot. PAP/EPA

Kibice Leicester City oddają hołd tragicznie zmarłemu właścicielowi klubu. Vichai Srivaddhanaprabha zginął w sobotę w katastrofie śmigłowca, tuż po tym, jak jego piłkarze zremisowali z West Hamem United 1:1.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Po domowych meczach 61-letni Tajlandczyk zawsze wsiadał do helikoptera i odlatywał do Londynu, gdzie mieszkał. Tym razem nie było inaczej, ale zaraz po starcie maszyna runęła na parking przy King Power Stadium. Cała załoga licząca pięć osób zginęła na miejscu. Wśród ofiar jest Polka, Izabela Lechowicz.

Kibice Leicester żegnają Vichaia

Po tej tragedii w mediach społecznościowych pojawiła się grafika, która już została okrzyknięta przez kibiców jedną z najbardziej wzruszających. W herbie Leicester City znajduje się lis z otwartymi oczami i stojącymi uszami, ale po informacji o śmierci Vichaia Srivaddhanaprabhy nieznany autor przerobił logo. Lisowi opuszczono uszy, zamknięto oczy i dorysowano łzy.

Pod King Power Stadium kibice składają kwiaty i wieszają szaliki. We wtorek, zamiast meczu ligowego z Southampton, będą mogli przyjść na stadion i wpisać się do księgi kondolencyjnej.

RadioZET.pl/KS