Zamknij

Ukraina zagra w Polsce. Znamy dokładną lokalizację meczów Ligi Narodów

Maciej Walasek
18.05.2022 17:52
Polska - Ukraina
fot. Lukasz Kalinowski/East News

To już oficjalna wiadomość. Dwa mecze Ukrainy w ramach Ligi Narodów odbędą się w Polsce. Nasi wschodni sąsiedzi przystąpią do nich w roli gospodarza. Spotkania zaplanowano na stadionie im. Władysława Króla w Łodzi.

Reprezentacja Ukrainy powalczy w Lidze Narodów w Polsce. Przez rosyjską napaść nasi wschodni sąsiedzi będą pełnić rolę gospodarza w kraju nad Wisłą. Zespół Ołeksandra Petrakowa w Dywizji B trafił na Armenię, Irlandię oraz Szkocję. I właśnie z tymi dwoma pierwszymi drużynami zmierzy się na stadionie w Łodzi.

Obiekt im. Władysława Króla, na którym gra ekipa ŁKS-u został otwarty pod koniec kwietnia. Poza dwoma spotkaniami w LN stadion będzie gościł także reprezentację Polski do lat 21., która w el. ME zagra z Niemcami, czyli kilka dni przed Ligą Narodów.

Ukraina zagra mecze Ligi Narodów na stadionie w Łodzi

Jako że mecze na stadionie Króla będą rozgrywane w krótkich odstępach czasu istnieją obawy o stan murawy, która będzie musiała "znieść" także oficjalne treningi. Wobec tego nieoficjalne zajęcia piłkarzy mają odbywać się na obiekcie Widzewa Łódź.

RadioZET.pl