Robert Lewandowski z kolejnym wyróżnieniem. UEFA zachwycona jego zagraniem [WIDEO]

29.10.2019 13:48
Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

UEFA po raz kolejny wyróżniła lidera reprezentacji Polski i Bayernu Monachium - Roberta Lewandowskiego. Europejska federacja zachwyciła się fenomenalnymi umiejętnościami Polaka i udostępniła filmik z ich próbką na swoim profilu na Twitterze. Zobacz WIDEO jego wyśmienitego zagrania!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Robert Lewandowski jest w obecnym sezonie nie do zatrzymania. Polski napastnik bije w Bayernie Monachium kolejne rekordy, ale świetnie spisywał się także we wszystkich ostatnich meczach kadry. W sumie w eliminacjach do Euro 2020 zaliczył osiem występów, strzelając w nich pięć bramek, z czego aż trzy w samym starciu z Łotwą.

UEFA wyróżniła Lewandowskiego. Zachwyciła się jego zagraniem [WIDEO]

Jeszcze lepiej kapitan reprezentacji Polski spisuje się w barwach Bawarczyków. 31-latek strzelił dotychczas w każdym z meczów FCB w lidze, a jedynym spotkaniem, w którym nie wpisał się na listę strzelców, było starcie w Superpucharze Niemiec. W pozostałych 13 pojedynkach trafiał do siatki aż 19-krotnie.

Nic więc dziwnego, że UEFA po raz kolejny już doceniła umiejętności polskiego snajpera i zamieściła ich próbkę na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. Nagranie fenomenalnego podania, jakim wykazał się Lewandowski pochodzi jeszcze z meczu eliminacyjnego przeciwko Austrii.

Filmik ze świetnym zagraniem popularnego "Lewego" szybko docenili także kibice. Zaledwie 20-sekundowe nagranie zostało odtworzone przez ponad 15 tysięcy osób w ciągu zaledwie dwóch godzin.

RadioZET.pl/UEFA EURO 2020