Lewandowski o dzieciństwie Ani: Tata uciekł. Zostali z niczym i pomagał im Caritas

Andreas Nicolaides
18.05.2018 10:04
Robert i Anna Lewandowscy
fot. ons.pl

Robert Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Borkiem i Cezarym Kowalskim zdradził plany na przyszłość, powody rozstania z agentem Cezarym Kucharskim, a także opowiedział o trudnym dzieciństwie swojej żony Anny.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fragmenty wywiadu, który jest częścią książki "Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, Nawałce i Lewandowskim", opublikował "Super Express".

Trudne dzieciństwo Anny Lewandowskiej

- Historia Ani daje wiele do myślenia. Przez jakiś czas żyła w dobrobycie, jej tata zarabiał duże pieniądze, mama również, ale tata kazał mamie zajmować się tylko rodziną. A potem z dnia na dzień uciekł. Zostali z niczym, zero, pomagał im Caritas. Ania więc wie, jak to jest mieć pieniądze i nagle je stracić - przyznał Lewandowski.

Opowiedział też o tym, jak sam zbierał na buty. - Ja też kiedyś musiałem parę miesięcy zbierać na buty. Trochę mi babcia dawała, tato, jak wysprzątałem mu auto... I tak zbierałem do skarbonki po 10 czy 20 zł, żeby mieć na korki - powiedział.

Szkółka piłkarska Lewandowskiego

Zdradził też, że jego marzeniem jest założenie akademii piłkarskiej. Jak podkreślił, nie chce, by było to tylko jedno boisko, ale szkółka z prawdziwego zdarzenia.

Z fragmentu wywiadu dowiadujemy się też, dlaczego Lewandowski rozstał się ze swoim wieloletnim agentem Cezarym Kucharskim. - Po prostu już nie jestem chłopakiem, który ma nadal 25-26 lat, dojrzałem i chcę iść jeszcze wyżej. Na Czarka źle działało, że ja się rozwijam i jako człowiek, i jako firma. Nie tylko gram w piłkę, ale rozwijam też inne sfery życia i to dla niego... No, jemu to nie pomogło - powiedział.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/SuperExpress/AN