Zamknij

Trener Malagi zawieszony. Do sieci trafiło jego intymne nagranie

08.01.2020 10:01
Victor Sanchez del Amo zawieszony
fot. Twitter

Victor Sanchez del Amo, trener drugoligowej hiszpańskiej Malagi, został zawieszony przez klub w związku z intymnym nagraniem, które wyciekło do sieci. 43-latek nie zamierza jednak tak zostawić tej sprawy i twierdzi, że padł ofiarą przestępstwa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na filmiku widać, jak del Amo masturbuje się przed kamerą. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że jest ubrany w klubowy dres, co miało godzić w dobre imię Malagi i być oficjalnym powodem zawieszenia.

"W odniesieniu do wydarzeń, które zostały niedawno ujawnione, a które nie zostały jeszcze zweryfikowane, Malaga ze skutkiem natychmiastowym zawiesza Victora Sancheza del Amo w pełnieniu obowiązków do czasu przeprowadzenia całego dochodzenia" - napisano w oświadczeniu.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że był to jedynie pretekst do pozbycia się szkoleniowca. Niedawno del Amo otwarcie skrytykował działania właściciela Abdullaha Al Thaniego.

Victor Sanchez del Amo padł ofiarą przestępstwa?

43-latkowi trudno będzie wyjść z twarzą z tej sytuacji, bo nagranie nie kłamie. Na razie postanowił bronić się poprzez atak. "Udostępnianie lub rozpowszechnianie intymnych treści jakiejkolwiek osoby bez zgody za pośrednictwem mediów społecznościowych lub w inny sposób jest przestępstwem" - napisał w komunikacie. Dodał, że sprawa trafiła na policję.

Po 22 kolejkach drugiej ligi hiszpańskiej Malaga plasuje się na odległej 16. pozycji i ma tylko punkt przewagi nad Extremadurą i Lugo, które znajdują się w strefie spadkowej. Do miejsca gwarantującego prawo gry w barażach o awans do La Ligi traci 10 "oczek".

RadioZET.pl/TVN24