Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Trener Jerzy Brzęczek "zaatakował" po meczu Michała Pola. Dlaczego?

20.11.2018 23:33
sport

Trener Jerzy Brzeczek w wywiadzie po meczu Polska - Portugalia (1:1) ironicznie pozdrowił dziennikarza Michała Pola. Dlaczego?

Jerzy Brzęczek fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Selekcjonerowi reprezentacji Polski nie spodobał się wpis Pola na Twitterze, który po meczu młodzieżówki (wygrała z Portugalią i zapewniła sobie awans do mistrzostw Europy 2019) napisał: "Zmieniamy szyld, bierzemy Lewego i jedziemy dalej!".

Brzęczek komentuje wpis Michała Pola

Po meczu Brzęczek udzielił wywiadu Polsatowi Sport. Na koniec rozmowy powiedział: - Czy mogę jeszcze pozdrowić jedną osobę? Chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić w imieniu całej reprezentacji, w szczególności tej kadry piłkarskiej, jak i szkoleniowej, bardzo znanego eksperta, pana Michała Pola. Panie Michale, dziękujemy bardzo, że pan wierzy w tę reprezentację i chce pan zmieniać szyld bez udziału żadnego z tych zawodników. Dlatego też jeszcze raz bardzo serdecznie pozdrawiam w imieniu całej drużyny".

Na odpowiedź Pola nie trzeba było długo czekać.

Przypomnijmy, że Polska zremisowała z Portugalią 1:1. Był to szósty mecz pod wodzą Brzęczka i szósty mecz bez zwycięstwa. Polska zajęła ostatnie miejsce w grupie Ligi Narodów za Portugalią i Włochami i spadła do niższej dywizji. Mimo to utrzymała miejsce w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji Euro 2020.

RadioZET.pl/AN

Oceń