Trener Hull City odniósł się do afery z Kamilem Grosickim: Można nakręcić film!

02.09.2018 12:12
sport

Nigel Adkins, menedżer Hull City odniósł się do ostatnich wydarzeń z Kamilem Grosickim w roli głównej. Trener przyznał, że o tej całej sytuacji można nakręcić film. Ponadto podkreślił, że od poniedziałku, polski pomocnik wróci do treningów ze swoim zespołem.

Kamil Grosicki fot. Facebook/Kamil Grosicki

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kamil Grosicki ponownie próbował zmienić klubowe barwy w ostatnich godzinach okna transferowego. Kiedy Polak dogadał się z Bursasporem, wydawało się, że ogłoszenie oficjalnej decyzji o przejściu do tureckiej ekipy jest tylko kwestią czasu. Jednak pomocnik nieoczekiwanie zmienił zdanie i bez żadnego wyjaśnienia wyjechał z miasta.

Cała sytuacja odbiła się szerokim echem w mediach, a piłkarz postawił się w złym świetle. Wreszcie głos w sprawie zabrał Nigel Adkins. Menedżer Hull City otwarcie mówił, że chętnie pozbyłby się Grosickiego ze względu na bardzo wysoką pensję.

- O Kamilu Grosickim można by było zrobić film! Sytuacja jest taka, że Kamil jest z nami. Ma przecież dwa lata ważnego kontraktu – mówił Adkins, który ironicznie podszedł do sprawy.

- W poniedziałek Kamil wraca do treningów z zespołem, na pewno będę chciał z nim porozmawiać osobiście, od tego zaczniemy – zakończył.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sportowefakty.pl/MW

Oceń