Szokujące sceny na meczu ligi rumuńskiej. Trener doznał zawału serca [WIDEO]

22.07.2019 10:56
trener Dynama Bukareszt miał zawał serca

Trener Dynama Bukareszt doznał zawału serca podczas meczu swojej drużyny z CSU Krajową. Po interwencji sztabu medycznego Eugen Neagoe został przetransportowany do szpitala.

Eugen Neagoe objął Dynamo Bukareszt po tym, gdy niespodziewanie z funkcji szkoleniowca zrezygnował Mircea Rednic. Jednak debiut nowego trenera rozwścieczył kibiców. Neagoe, który w swoim CV nie może pochwalić się żadnymi większymi sukcesami, przegrał z FC Viitorul 0:5.

Pierwsza pomoc w zawale – liczy się każda minuta!

Poirytowani fani rumuńskiego zespołu w trakcie kolejnego spotkania z CSU Krajową domagali się dymisji 51-latka. Szkoleniowiec był wyraźnie przytłoczony nie tylko stresem związanym z uzyskaniem dobrego wyniku, ale atmosferą panującą na trybunach. Jeszcze w pierwszej połowie zasygnalizował niedyspozycję swojemu sztabowi szkoleniowemu, a po chwili stracił przytomność i padł na ziemię.

Sędzia natychmiast przerwał mecz, a przy ławce rezerwowych pojawiła się karetka pogotowia. Trenerowi szybko udzielono pierwszej pomocy. Po kilku minutach Neagoe odzyskał świadomość i został przetransportowany do szpitala.

Iker Casillas miał zawał serca na treningu FC Porto

Jak później podał jeden z dziennikarzy, przyczyną zasłabnięcia był zawał serca. Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy, że piłkarze gospodarzy byli wstrząśnięci całym zdarzeniem. Mimo to arbiter wznowił grę.

Ostatecznie Dynamo Bukareszt przegrało z CSU Krajową 0:2.