Zamknij

Jakub Błaszczykowski może przejść wcześniej do ekstraklasy! Jest deklaracja piłkarza

Maciej Walasek
08.12.2018 19:59
Jakub Błaszczykowski
fot. PAP/EPA

Jakub Błaszczykowski zadeklarował, kiedy wróci do ekstraklasy. Zawodnik zapowiedział, że zimą podpisze kontrakt z Wisłą Kraków.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Kolejny dzień i kolejna wiadomość coraz bardziej zwiastuje fakt, że Jakub Błaszczykowski rzeczywiście wróci do ekstraklasy i to jeszcze szybciej niż przewidywano. Interia.pl podała, że pomocnik reprezentacji Polski odejdzie z VfL Wolfsburg zimą. Dodatkowo 32-latek miał zadeklarować, że jest gotowy grać zupełnie za darmo. Tak chce pomóc „Białej Gwieździe”, która ma ogromne długi. Taka zapowiedź miała paść z ust piłkarza podczas spotkania z zarządem klubu.

Zobacz także

Mimo to zawodnik postawił jeden warunek. Chce, aby Wisła Kraków znacząco nie osłabiła składu zespołu, aby miał z kim grać. Niestety, ale chyba tego punktu władze nie mogą obiecać, ponieważ na tę chwilę zalegają piłkarzom pięć pensji, co oznacza, że wkrótce kilku z nich może rozwiązać swoje umowy. W związku z tym klub z Reymonta musi znaleźć inwestora, który pomoże im w uregulowaniu wpłat. Jednak to może nie być takie proste, bo gigantyczne długi odstraszają tych, którzy mają pomóc.

Temat powrotu Błaszczykowskiego do ekstraklasy pojawił się kilka tygodni temu, gdy zawodnik musiał zacząć szukać regularnej gry, bo w Wolfsburgu nie miał takiej możliwości. Z 13 meczów wystąpił w zaledwie dwóch.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/interia.pl/MW