Zamknij

Neymar porozumiał się z nowym klubem: Chcę odzyskać radość z gry w piłkę

Maciej Walasek
25.06.2019 16:57
Neymar
fot. Federico Pestellini/Imago Sport and News/East News

Neymar ustnie porozumiał się z Barceloną. Hiszpański magazyn „Sport” informuje, że Brazylijczyk postanowił podpisać pięcioletni kontrakt, w którym przystał na o wiele niższe zarobki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Neymar coraz bliżej powrotu do Barcelony. Jak podała hiszpańska gazeta „Sport”, 27-latek zawarł ustną rozmowę z mistrzem Hiszpanii. Teraz wystarczy, że Duma Katalonii podejmie negocjacje z Paris Saint-Gemain w sprawie sprzedaży piłkarza.  Zdaniem dziennikarzy, Brazylijczyk zgodził się na zdecydowanie mniejszą pensję na 24 miliony euro za rok gry (w stolicy Francji dostaje ponad 36 milionów).

Neymar: Brazylijczyk zgodził się na mniejsze wynagrodzenie

Neymar chce za wszelką cenę opuścić szeregi PSG i wrócić do Hiszpanii. Skoro zawodnik przystał na warunki „Blaugrany”, czas na ruch Barcelony, która musi wysłać przekonującą umowę kupna 27-latka. Możliwe, że między klubami do transakcji, Duma Katalonii włączy Philippe Coutinho.

Zobacz także

Według informacji mediów, Neymar jest zdeterminowany, aby wrócić do Barcy i bardziej niż na pieniądzach zależy mu na tym, żeby „odzyskać radość z gry w piłkę”.

RadioZET.pl/sport.pl/MW