Oceń
Real Madryt jest bliski zakontraktowania Edena Hazarda. Królewscy mają zapłacić za Belga około 100 milionów euro.
Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku
Gra w Realu Madryt jest wielkim marzeniem Hazarda, tym bardziej, że trenerem klubu ze stolicy Hiszpanii jest Zinedine Zidane, jego piłkarski idol z dzieciństwa.
Eden Hazard piłkarzem Realu Madryt?
Jak podała "Marca", Real ustalił już szczegóły transferu z samym zawodnikiem i Chelsea. Anglicy mają zarobić na sprzedaży swojej największej gwiazdy około 100 milionów euro. Sprawę transferu ułatwia fakt, że w czerwcu Belgowi pozostanie tylko rok kontraktu i jeżeli Chelsea nie sprzeda go latem 2019, w kolejnym roku Hazard odejdzie za darmo.
Hiszpańska gazeta dodała, że wszystko ma zostać sfinalizowane już w ciągu kilku najbliższych dni. Jeśli jej informacje się potwierdzą, Hazard będzie drugim "zaklepanym" przez Real Madryt piłkarzem przed kolejnym sezonem. Kilkanaście dni temu Królewscy potwierdzili transfer Edera Militao z FC Porto za 50 milionów euro.
TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:
- Pele w szpitalu. Zapewnia jednak, że czuje się dobrze
- Robert Lewandowski nie jest już najbardziej wartościowym polskim piłkarzem
RadioZET.pl/AN
Oceń artykuł
