Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Lewandowski może później zjawić się na zgrupowaniu kadry. Wszystko przez transfer

20.05.2018 16:07
sport

Robert Lewandowski może specjalnie opóźnić przyjazd na zgrupowanie reprezentacji Polski, aby dopiąć szczegóły przenosin do innego klubu. Mateusz Borek poinformował, że 29-latek ma oferty z trzech topowych zespołów.

Robert Lewandowski fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Napastnik Bayernu Monachium zdobył w lidze niemieckiej wszystko, co było do zdobycia.  Nic dziwnego, że Polak szuka nowych wyzwań i chciałby przenieść się do innego klubu. Z początku pierwszym wyborem był Real Madryt, ale w ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Królewscy nie są już zainteresowani piłkarzem Bawarczyków.

Nie oznacza to, że kapitan reprezentacji Polski pozostanie w Monachium w przyszłym sezonie. Podczas niedzielnego programu „Cafe Futbol Dogrywka”, Mateusz Borek poinformował, że Lewandowski ma oferty z trzech topowych klubów: PSG, Chelsea i Manchesteru City. Dodatkowo nie wykluczył przenosin do Realu, w którym istotnym czynnikiem pozostaje kwestia finansowa.

Robert Lewandowski: Celowe spóźnienie do Arłamowa?

Zdaniem dziennikarza Polsatu Sport, napastnik Bayernu Monachium może nie pojawić się 28 maja na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Arłamowie. Borek stwierdził, że Lewandowski może opóźnić przyjazd, aby udać się do jednego z klubów, żeby ustalić szczegóły transferu.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW

Oceń