"Marca": Real Madryt znów przygląda się Lewandowskiemu

Andreas Nicolaides
29.07.2018 10:44
Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

Real Madryt nie zapomina o Robercie Lewandowskim - tak przynajmniej twierdzą dziennikarze "Marki". Polak jest jednym z kandydatów do wzmocnienia "Królewskich" przed kolejnym sezonem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po odejściu Cristiano Ronaldo w ataku Realu powstała spora luka. Portugalczyk gwarantował około 50 bramek na sezon i - jak podała "Marca" - trener Julen Lopetegui chciałby w składzie piłkarza, który zagwarantowałby podobne liczby. Problem w tym, że na rynku nie ma zbyt wielu dostępnych opcji.

Jedną z nich jest Lewandowski. Nie jest tajemnicą, że Polak chce odejść z Bayernu. Mistrzowie Niemiec nie zamierzają go jednak sprzedawać. Na niekorzyść "Lewego" działa też jego wiek. Trudno przypuszczać, aby Real wyłożył około 150 milionów euro na transfer piłkarza, który w sierpniu skończy 30 lat.

Angielskie media podają za to, że zainteresowanie Lewandowskim wyraża też Manchester United. "Czerwone Diabły" nie mają jednak zbyt dużo czasu na przeprowadzenie operacji, bowiem okno transferowe w Anglii zamyka się w tym roku już 9 sierpnia.

RadioZET.pl/AN