Kto, gdzie i za ile? Zobacz najważniejsze transfery ostatniego dnia zimowego okienka [GALERIA]

Krzysztof Sobczak
01.02.2018 10:45
Pierre-Emerick Aubameyang
fot. Twitter/Arsenal

Ostatniego dnia zimowego okienka transferowego (tzw. Deadline Day) emocjonowaliśmy się przede wszystkim trójstronną wymianą na linii Arsenal - Chelsea - Borussia Dortmund. Najwięcej zapłacono za Pierre'a-Emericka Aubameyanga, bo aż ok. 65 milionów euro.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Co ciekawe, "Kanonierzy" wyszli na tych ruchach najgorzej, bowiem już wcześniej stracili Alexisa Sancheza, a Gabończyk nie będzie mógł wystąpić w fazie pucharowej Ligi Europy. W tej sytuacji jedynym napastnikiem do dyspozycji Arsene'a Wengera będzie Danny Welbeck.

Zobacz także

Nie wszystkie transfery "wypaliły". W ostatnich godzinach okienka transferowego Derby County złożyło ofertę za Kamila Grosickiego, ale do porozumienia z Hull City nie doszło. Fiaskiem zakończyły się także negocjacje Manchesteru City z Leicester City w kwestii pozyskania przez lidera Premier League Riyada Mahreza. Klubu nie zmienił również Łukasz Teodorczyk - Anderlecht sprzedał Sofiane'a Hanni do Spartaka Moskwa, a nie udało mu się pozyskać Aleksandara Mitrovicia.

Warto jednak przypomnieć, że w niektórych krajach, w tym w Polsce, okienko transferowe jest jeszcze otwarte. Kluby z ekstraklasy mogą dokonywać wzmocnień do końca lutego.

Najważniejsze transfery zimowego okienka transferowego znajdziesz w galerii poniżej.

RadioZET.pl/KS