Grzegorz Krychowiak na wylocie z WBA. Wróci do Hiszpanii?

02.01.2018 10:27
sport

Grzegorz Krychowiak w styczniu najprawdopodobniej wróci do PSG. W stolicy Francji nie zostanie jednak na długo. Wszystko wskazuje na to, że drugą część sezonu rozegra w Hiszpanii, gdzie występował w latach 2014-2016.

Grzegorz Krychowiak fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Krychowiak powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski?

Reprezentant Polski przeniósł się do West Bromwich Albion minionego lata. W PSG nie mógł liczyć na regularną grę - nie łapał się nawet na ławkę rezerwowych. Wydawało się więc, że w Premier League odżyje - złapie rytm meczowy i w formie pojedzie na MŚ 2018 do Rosji. Tak się jednak nie stało. W Anglii - tak jak we Francji - ma ogromne problemy z wywalczeniem miejsca w składzie. To zmusza go do kolejnego transferu.

Na szczęście Krychowiak ma zapisaną w kontrakcie możliwość wcześniejszego powrotu z wypożyczenia. Dzięki temu będzie mógł w styczniu przenieść się do innego zespołu. Wiele mówi się o jego powrocie do Hiszpanii, gdzie w latach 2014-2016 bronił barw Sevilli. To właśnie na Półwyspie Iberyjskim grał swoją najlepszą piłkę. Zainteresowane jest sprowadzeniem jest ponoć Getafe. Półka to zdecydowanie niższa niż Sevilla, ale dla Krychowiaka najważniejsza jest teraz gra. Bez regularnych występów w klubie nie ma bowiem szans na grę w reprezentacji na mundialu w Rosji.

RadioZET.pl/AN

Oceń