Zamknij

Dlaczego Grosicki odmówił transferu Bursasporowi? Znamy przyczynę

Maciej Walasek
01.09.2018 11:50
Kamil Grosicki
fot. PAP

Kiedy Kamil Grosicki ustalił warunki kontraktu z Bursasporem, Polak nieoczekiwanie zerwał rozmowy z zespołem i wyjechał z miasta. Tureckie media podają, że głównym powodem takiej decyzji miały być pieniądze.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że Kamil Grosicki w ostatnim dniu okienka transferowego zostanie zawodnikiem Bursasporu. Polak przeszedł testy medyczne i otrzymał kontrakt zgodnie ze swoimi wytycznymi, ekipy Hull City i jego agenta. Jednak w ostatniej chwili, Grosicki odrzucił umowę i bez słowa wyjaśnienia opuścił miasto.

Zobacz także

Portal bursasporluyuz.org podaje, że przyczyną miały być pieniądze. 30-latek miał zażądać od włodarzy klubu natychmiastowej płatności za całą umowę, która miała zostać podpisana na 2 lata, ale zespół nie był w stanie spełnić tego warunku. Grosicki miał zrozumieć sytuację i wciąż wyrażać chęć do sfinalizowania transferu.

Transfery 2018: Kamil Grosicki miał przejść do Trabzonsporu

Później pojawiły się doniesienia, że 30-latek miał zostać piłkarzem Trabzonsporu. Telewizja TRT Spor zdradziła, że turecka federacja przedłużyła o godzinę okno transferowe, aby wszystkie kluby mogły dopiąć ostatnie szczegóły umów. Ostatecznie przenosiny Grosickiego nie doszły do skutku i przez najbliższe pół roku, Polak pozostanie piłkarzem Hull City.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sport.pl/MW