Reprezentant Polski zmienia klub. Na pożegnanie kupił kolegom po butelce whisky

Andreas Nicolaides
01.08.2017 09:38
Jacek Góralski
fot. East News

Jacek Góralski odchodzi z Jagiellonii Białystok. Na pożegnanie kupił kolegom z zespołu 30 butelek whisky. 25-letni pomocnik lada moment podpisze kontrakt z Łudogorcem Razgrad. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Chciałem w ten skromny sposób podziękować również poprzedniemu trenerowi, Michałowi Probierzowi i jego asystentom: Grzegorzowi Kurdzielowi i Krzysztofowi Brede. To trener Probierz sprowadził mnie do Białegostoku i zrobił ze mnie piłkarza, choć niekiedy nie miał ze mną łatwo - cytuje zawodnika "Przegląd Sportowy".

W Razgradzie będzie mógł liczyć na pięć razy wyższą pensję - choć konkretnej kwoty nie podano. Jagiellonia zarobi na jego sprzedaży aż 1,5 miliona euro.

Łudogorec Razgrad to aktualny mistrz Bułgarii. Ostatni tytuł był już szóstym z rzędu zdobytym przez klub. W poprzednim sezonie grał też w fazie grupowej Ligi Mistrzów - rywalizował z Arsenalem, PSG i FC Basel. Zajął trzecie miejsce i awansował do fazy pucharowej Ligi Europy.

Jacek Góralski grał w Jagiellonii od 2015 roku. Wcześniej występował w barwach Wisły Płock. W reprezentacji Polski zadebiutował 14 listopada 2016 roku w towarzyskim meczu ze Słowenią.

Wakacje polskich piłkarzy:

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/AN