Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Reprezentant Polski zmienia klub. Na pożegnanie kupił kolegom po butelce whisky

01.08.2017 09:38
sport

Jacek Góralski odchodzi z Jagiellonii Białystok. Na pożegnanie kupił kolegom z zespołu 30 butelek whisky. 25-letni pomocnik lada moment podpisze kontrakt z Łudogorcem Razgrad. 

Jacek Góralski fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Chciałem w ten skromny sposób podziękować również poprzedniemu trenerowi, Michałowi Probierzowi i jego asystentom: Grzegorzowi Kurdzielowi i Krzysztofowi Brede. To trener Probierz sprowadził mnie do Białegostoku i zrobił ze mnie piłkarza, choć niekiedy nie miał ze mną łatwo - cytuje zawodnika "Przegląd Sportowy".

W Razgradzie będzie mógł liczyć na pięć razy wyższą pensję - choć konkretnej kwoty nie podano. Jagiellonia zarobi na jego sprzedaży aż 1,5 miliona euro.

Łudogorec Razgrad to aktualny mistrz Bułgarii. Ostatni tytuł był już szóstym z rzędu zdobytym przez klub. W poprzednim sezonie grał też w fazie grupowej Ligi Mistrzów - rywalizował z Arsenalem, PSG i FC Basel. Zajął trzecie miejsce i awansował do fazy pucharowej Ligi Europy.

Jacek Góralski grał w Jagiellonii od 2015 roku. Wcześniej występował w barwach Wisły Płock. W reprezentacji Polski zadebiutował 14 listopada 2016 roku w towarzyskim meczu ze Słowenią.

Wakacje polskich piłkarzy:

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/AN

Oceń