Zamknij

Tragiczna śmierć na Podkarpaciu. Młody trener zginął w wypadku

26.10.2021 23:02
Przemysław Gruszka
fot. Facebook/Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów

Przemysław Gruszka nie żyje. Trener klubu piłkarskiego Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów zginął w wypadku podczas jazdy na rowerze. Miał zaledwie 29 lat.

Do wypadku Przemysława Gruszki doszło w sobotę, 23 października, około godziny 13:00 w miejscowości Stara Wieś koło Brzozowa w województwie podkarpackim.

Trener Stowarzyszenia Sportowego Orzełki Brzozów wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Niemal od razu podjęta została akcja reanimacyjna, ale wskutek odniesionych obrażeń mężczyzna ostatecznie zmarł. Aktualnie policja bada okoliczności wypadku. Według wstępnych ustaleń do śmierci mężczyzny raczej nie przyczyniły się osoby trzecie.

Tragiczna śmierć na Podkarpaciu. Młody trener zginął w wypadku

Orzełki Brzozów, które od lat prowadził Przemysław Gruszka, to lokalny zespół, w którym grały dzieci. Po śmierci mężczyzny na oficjalnym profilu klubu na Facebooku pojawiły się wzruszające słowa pożegnania trenera i kondolencje dla rodziny.

"Żegnamy człowieka niezwykle pogodnego, życzliwego i serdecznego kolegę, który z niezwykłą pasją oddawał się szkoleniu dzieci. Rodzinie trenera składamy wyrazy najszczerszego współczucia" - napisano.

Przemysław Gruszka miał 29 lat.

RadioZET.pl/korso24.pl