Zamknij

Tragedia w rodzinie piłkarza. Jego partnerka poroniła

11.10.2021 20:37

Tragedia w rodzinie Alesa Mandousa. Bramkarz piłkarskiej reprezentacji Czech poinformował za pomocą swojego konta na Instagramie, że jego partnerka poroniła. "Spotkało nas to, czego żaden rodzic nie chce doświadczyć" - napisał golkiper na swoim InstaStories.

Ales Mandous
fot. Instagram/Ales Mandous

Ales Mandous nie mógł narzekać na ostatnie miesiące swojego życia. Nie tak dawno czeski bramkarz wskoczył bowiem do pierwszego składu Slavii Praga, a kilka tygodni temu otrzymał kolejne powołanie do reprezentacji Czech. Jeszcze w sierpniu chwalił się w mediach społecznościowych, że zostanie ojcem. Niestety, w sobotę otrzymał fatalne wieści.

W najbliższej rodzinie Mandousa wydarzyła się gigantyczna tragedia - partnerka golkipera poroniła. Piłkarz opublikował krótkie, ale przesycone smutkiem oświadczenie.

Tragedia w rodzinie Alesa Mandousa. Jego partnerka poroniła

"Spotkało nas to, czego żaden rodzic nie chce doświadczyć. Proszę uszanować naszą prywatność w tym bolesnym momencie" - napisał zawodnik na InstaStories.

Mandous
fot. Instagram/Ales Mandous

Ales Mandous został pierwszym bramkarzem Slavii po tym, jak Ondrej Kolar doznał kontuzji. Obaj kilkanaście tygodni temu rywalizowali m.in. przeciwko Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Europy. W spotkaniu tym Mandous był rezerwowym, a mistrz Polski niespodziewanie pokonał Czechów w dwumeczu 4:3.

RadioZET.pl/Instagram/Ales Mandous