Półnaga kobieta wbiegła na murawę w finale LM. Wiadomo, kim jest [WIDEO + ZDJĘCIA]

01.06.2019 23:00

Jedną z tradycji finałów Ligi Mistrzów jest niezidentyfikowany półnagi lub całkiem nagi intruz, który wbiega na murawę i szaleńczo próbuje zwrócić na siebie uwagę. Tym razem ów "intruza" udało się zindentyfikować - w meczu Tottenham - Liverpool na boisku pojawiła się znana instagramerka ze Stanów Zjednoczonych.

Półnaga kobieta na murawie w finale LM fot. PAP/EPA

W pierwszej połowie prowadzący finałowe starcie Champions League Damir Skomina musiał przerwać na chwilę spotkanie, gdyż na murawie pojawiła się półnaga kobieta. Okazało się, że jest nią Kinsey Wolanski, instagramerka z USA, która przy okazji na swojej koszulce zareklamowała kanał YouTube swojego partnera.

W 2019 roku Wolanski zadebiutowała w roli aktorki w horrorze "Slasher Party".

Przed swoim wybrykiem obserwowało ją ok. 600 tys. osób, teraz to już 1,7 mln i ciągle ta liczba rośnie.

Liverpool zwycięzcą Ligi Mistrzów

W finale Ligi Mistrzów Liverpool pokonał Tottenham 2:0. Gole zdobyli Mohamed Salah i Divock Origi.