Tottenham - Juventus: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i ONLINE

04.03.2018 20:28

Mecz Tottenham - Juventus w TV i online. Zobacz, gdzie obejrzeć jedno z hitowym starć 1/8 finału Ligi Mistrzów. Początek spotkania o godz. 20:45.

Juventus - Tottenham fot. AFP/EastNews
Zagłosuj

Która z drużyn awansuje do ćwierćfinału LM?

W pierwszym spotkaniu "Stara Dama" nie wykorzystała atutu własnego boiska. Gospodarze prowadzili po 9 minutach 2:0 po dwóch trafieniach Gonzalo Higuaina, ale Anglicy nie spuścili głów i doprowadzili do remisu. Gole Harry'ego Kane'a i Christiana Eriksena sprawiły, że przed rewanżem to Anglicy są w korzystniejszej sytuacji.

Gromy po tym spotkaniu posypały się na głowę Gianluigiego Buffona, którego obwiniono za utratę obu bramek. Najpierw doświadczony golkiper niepotrzebnie wyszedł do Kane'a, a potem źle się ustawił przy strzale z rzutu wolnego Duńczyka. Obserwatorzy sugerowali nawet, że na Wembley powinien go zastąpić Wojciech Szczęsne, ale realnie patrząc szanse na to są niewielkie.

Juventus przystąpi do tego meczu podbudowany szczęśliwym zwycięstwem z Lazio. Do 93. minuty utrzymywał się remis, ale w ostatniej akcji fantastycznym zagraniem popisał się Paulo Dybala, który efektownym strzałem zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Tottenham jest jednak w doskonałej formie. Ostatni mecz przegrał... 16 grudnia z Manchesterem City. W 11 kolejnych spotkaniach Premier League nie zaznał goryczy porażki, a pokonał m.in. Arsenal i Manchester United. W Lidze Mistrzów też jest niepokonany, co dla Juventusu oznacza nie lada wyzwanie.

Tottenham - Juventus: Transmisja TV i online

Mecz Tottenham - Juventus będzie można obejrzeć na żywo zarówno w TVP 1, jak i w Canal+. Transmisja online na sport.tvp.pl oraz canalplusport.pl.