Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

WBA podziękowało Pulisowi. Trudne czasy przed Krychowiakiem?

20.11.2017 11:44
sport

Walijczyk Tony Pulis został zwolniony z funkcji trenera piłkarzy West Bromwich Albion, w którym występuje pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak. Drużyna w ostatnich dziesięciu meczach angielskiej Premier League nie odniosła żadnego zwycięstwa.

Grzegorz Krychowiak fot. EastNews

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W minioną sobotę piłkarze WBA przegrali u siebie z Chelsea Londyn 0:4, ponosząc czwartą ligową porażkę z rzędu. Łącznie na zwycięstwo czekają od 19 sierpnia.

Po dwunastu kolejkach Premier League drużyna zajmuje 17. miejsce z dorobkiem 10 punktów, tuż nad strefą spadkową. Jak poinformował klub w poniedziałek, tymczasowym trenerem zespołu został Gary Megson (do tej pory asystent).

59-letni Pulis prowadził West Bromwich od początku stycznia 2015 roku.

Co teraz z Krychowiakiem?

Pulis był wielkim zwolennikiem talentu Grzegorza Krychowiaka. To on chciał pozyskać Polaka już na początku swojej pracy w West Bromwich, aż wreszcie udało się go wypożyczyć na początku tego sezonu.

"Krycha" z miejsca wskoczył do wyjściowego składu, ale z każdym meczem wyglądał coraz... gorzej. W ostatnich spotkaniach był zmieniany, a po rywalizacji z Chelsea spłynęła na niego fala krytyki. - Jest turystą! - grzmieli wspólnie kibice i media.

Teraz Krychowiak będzie musiał zapracować na uznanie nowego menedżera.

RadioZET.pl/PAP/KS

Oceń