Zamknij

WBA podziękowało Pulisowi. Trudne czasy przed Krychowiakiem?

Krzysztof Sobczak
20.11.2017 11:44
Grzegorz Krychowiak
fot. EastNews

Walijczyk Tony Pulis został zwolniony z funkcji trenera piłkarzy West Bromwich Albion, w którym występuje pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak. Drużyna w ostatnich dziesięciu meczach angielskiej Premier League nie odniosła żadnego zwycięstwa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W minioną sobotę piłkarze WBA przegrali u siebie z Chelsea Londyn 0:4, ponosząc czwartą ligową porażkę z rzędu. Łącznie na zwycięstwo czekają od 19 sierpnia.

Zobacz także

Po dwunastu kolejkach Premier League drużyna zajmuje 17. miejsce z dorobkiem 10 punktów, tuż nad strefą spadkową. Jak poinformował klub w poniedziałek, tymczasowym trenerem zespołu został Gary Megson (do tej pory asystent).

59-letni Pulis prowadził West Bromwich od początku stycznia 2015 roku.

Co teraz z Krychowiakiem?

Pulis był wielkim zwolennikiem talentu Grzegorza Krychowiaka. To on chciał pozyskać Polaka już na początku swojej pracy w West Bromwich, aż wreszcie udało się go wypożyczyć na początku tego sezonu.

"Krycha" z miejsca wskoczył do wyjściowego składu, ale z każdym meczem wyglądał coraz... gorzej. W ostatnich spotkaniach był zmieniany, a po rywalizacji z Chelsea spłynęła na niego fala krytyki. - Jest turystą! - grzmieli wspólnie kibice i media.

Teraz Krychowiak będzie musiał zapracować na uznanie nowego menedżera.

RadioZET.pl/PAP/KS