Słynny dziennikarz wulgarnie komentuje plotki o odejściu Ronaldo z Realu

Krzysztof Sobczak
19.06.2017 22:00
Cristiano Ronaldo
fot. PAP/EPA

Media społecznościowe bywają powodem kłopotów - jeden niewłaściwy klik i wiadomość, która miała nie ujrzeć światła dziennego, trafia do opinii publicznej. Przekonał się o tym Tomasz Lis, który wulgarnie skomentował pogłoski o odejściu Cristiano Ronaldo z Realu Madryt.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Niech spier**** jak chce uciec z Realu - napisał Lis na Twitterze. Post szybko zniknął, ale zaczął krążyć po sieci w formie zrzutu ekranu. Wreszcie nie kryjący swojej kibicowskiej miłości do "Królewskich" dziennikarz postanowił skomentować wpadkę.

- Wiadomość miała być prywatna, do kolegi, też Madridisty. Proszę o wybaczenie. Z wybaczeniem CR7 nie będzie problemu, bo chyba w Realu zostanie - przyznał.

Ronaldo odejdzie?

Plotki o odejściu Ronaldo z Realu pojawiły się zaraz po tym, jak hiszpańska prokuratura oskarżyła Portugalczyka o oszustwa podatkowe na kwotę 14,7 mln euro. Mistrzowie Hiszpanii wydali oświadczenie, ale dla Cristiano to miało być zbyt mało. CR7 był ponoć zawiedziony reakcją swojego klubu, oczekiwał większego wsparcia, także ze strony Florentino Pereza i miał przyznać kolegom z reprezentacji, że opuści Madryt.

Za oszustwa podatkowe Ronaldo może nawet trafić do więzienia, ale według ekspertów najprawdopodobniej skończy się na wysokiej karze finansowej.

RadioZET.pl/sport.pl/KS