Tomasz Hajto krytykuje Nawałkę: nie potrafię tego pojąć

Maciej Walasek
12.11.2017 13:57
Adam Nawałka i Grzegorz Krychowiak
fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Podczas niedzielnego programu "Cafe Futbol", Tomasz Hajto skrytykował decyzję Adama Nawałki, który zwolnił ze zgrupowania Grzegorza Krychowiaka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po meczu z Urugwajem, selekcjoner reprezentacji Polski dał wolne kilku podstawowym piłkarzom i odesłał ich do domu. Z Meksykiem nie zagrają: Artur Boruc, Robert Lewandowski, Michał Pazdan, Kamil Grosicki, Kamil Glik i Grzegorz Krychowiak. Kilka wyborów było uzasadnionych: Lewandowski wciąż dochodzi do pełni sił po urazie mięśniowym, Boruc zakończył karierę, a Pazdan nadal zmaga się z problemami ze stawem skokowym.

Zobacz także

Jednak Tomasz Hajto nie potrafi zrozumieć, dlaczego trener zwolnił z dalszych przygotowań Krychowiaka i Grosickiego. Na antenie Polsatu Sport, były reprezentant Polski nie krył zdziwienia.

- Krychowiak? A co on, odpoczywa po rocznym odpoczynku? Przecież on rok nie grał w piłkę – mówił Hajto. – Sam powinien przyjść do selekcjonera i poprosić o to, żeby móc zostać na zgrupowaniu i zagrać z Meksykiem. Zwolnienia Grosickiego ze zgrupowania też nie potrafię pojąć.

Zagłosuj

Czy popierasz zdanie Tomasza Hajty?

Liczba głosów:

Ciężko nie zgodzić się ze zdaniem popularnego komentatora. Po przejściu do West Bromwich Albion, Krychowiak wystąpił w jedynie dziewięciu meczach.

RadioZET/SportoweFakty/mw