Zamknij

To już niemal pewne. Szymański przejdzie latem do topowego klubu

18.02.2022 13:34

Coraz więcej wskazuje na to, że Sebastian Szymański rozstanie się z Dynamem Moskwa już latem. W czwartek nowe wieści w tej sprawie przekazał były dyrektor sportowy rosyjskiego klubu, który do tej pory utrzymuje bardzo dobry kontakt z agentem piłkarza, Roman Oreszczuk. - Sebastian znajduje się na liście życzeń kilku klubów z czołowych lig - ujawnił działacz.

Sebastian Szymański
fot. Alexander Vilf/SPUTNIK Russia/East News

Sebastian Szymański to na ten moment jeden z najlepszych piłkarzy w całej Premier Lidze. Polak należy do ścisłej czołówki najlepiej odbierających zawodników, chociaż gra w formacji ofensywnej, a tam, co należy podkreślić, również nie próżnuje. W 16 rozegranych dla Dynama Moskwa meczach zdobył bowiem pięć goli i zaliczył sześć asyst.

22-latek ma co prawda ważną umowę z moskwianami do końca sezonu 2025/2026, ale już teraz wzbudza zainteresowanie klubów z topowych lig, co ujawnił były dyrektor sportowy rosyjskiego klubu i bliski współpracownik Mariusza Piekarskiego, agenta 11-krotnego reprezentanta Polski, Roman Oreszczuk.

Sebastian Szymański przejdzie latem do topowego klubu. "Ofert jest kilka"

- Myślę, że Szymański wyjedzie już latem, to tylko kwestia odpowiedniej oferty. Sebastian znajduje się na liście życzeń kilku klubów z czołowych lig - ujawnił Oreszczuk w rozmowie z osport.tv.

- Nie są to Barcelona czy Real Madryt. Nie jest to również Liverpool ani żaden klub z Manchesteru. Na to jest jeszcze za wcześnie. Uwierzcie mi, że interesują się nim naprawdę duże kluby. Sądzę, że kluczowe będą najbliższe miesiące - stwierdził.

loader

RadioZET.pl/osport.tv