Terroryści z ISIS grożą Cristiano Ronaldo i jego koledze z Realu [FOTO]

Krzysztof Sobczak
31.10.2017 10:19
Cristiano Ronaldo
fot. PAP/EPA

Już nie tylko Lionel Messi, Neymar i Didier Deschamps, ale także skrzydłowi Realu Madryt - Cristiano Ronaldo oraz Marco Asensio znaleźli się na celowniku terrorystów z tzw. Państwa Islamskiego. Dżihadyści grożą zamachami podczas mistrzostw świata w Rosji.

Zagłosuj

Czy obawiasz się, że podczas MŚ w Rosji dojdzie do zamachu?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W sieci pojawiły się kolejne przerażające plakaty z groźbami pod adresem piłkarzy. Na jednym z nich znalazł się Cristiano Ronaldo, który klęczy przed obwiązanym pasem szahida bojownikiem Daesz.

Na drugim widać Marco Asensio, który także klęczy przed zamaskowanym bojownikiem Daesz. W tle pojawia się stadion w Sankt Petersburgu, gdzie odbędzie się aż siedem spotkań mundialu.

Państwo Islamskie próbuje w ten sposób wywołać panikę i zmusić kibiców do rezygnacji w przyjazdu do Rosji. Według szacunków, na mistrzostwa świata wybiera się ponad milionów fanów futbolu z całego świata.

Sankt Petersburg stał się już obiektem zamachu. W kwietniu 2017 roku doszło do eksplozji bomby domowej roboty w metrze. Zginęło 14 osób, a 47 zostało rannych. Do ataku przyznała sie Al-Kaida.

RadioZET.pl/KS