Teodorczyk otrzymał czerwoną kartkę. A potem... Jego wejście do szatni HITEM SIECI! [WIDEO]

11.12.2017 09:09

W spotkaniu 19. kolejki ligi belgijskiej Łukasz Teodorczyk otrzymał czerwoną kartkę, a jego Anderlecht przegrał z Charleroi 1:3. Polak w szatni wyładował swoją złość.

Łukasz Teodorczyk fot. Twitter/screen

"Teo" rozpoczął ten mecz na ławce rezerwowych, ale jeszcze w pierwszej połowie zmienił kontuzjowanego Kaveha Rezaei. W końcówce, w odstępie 6 minut, reprezentant Polski zobaczył dwie żółte kartki - pierwszą za faul, drugą za próbę wymuszenia rzutu karnego. W konsekwencji sędzia wyrzucił go z boiska.

Teodorczyk nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra i długo wymachiwał rękami. W szatni kamery uchwyciły nagranie, które szybko obiegło internet i stało się hitem sieci.

Napastnik Anderlchetu w tym sezonie często pokazuje swoją frustrację. Nic dziwnego - w ubiegłym roku sięgnął po koronę króla strzelców, w tym w 15 meczach zdobył zaledwie 3 gole i stracił miejsce w wyjściowym składzie "Fiołków". Wygląda też na to, że oddala się jego szansa na wyjazd na mistrzostwa świata do Rosji.

Anderlecht po 19 kolejkach zajmuje 3. miejsce ze stratą aż 10 punktów do lidera, Club Brugge. Charleroi jest drugie.