Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wygląda strona internetowa firmy Vanna Ly. Profesjonalizm pełną gębą [ZDJĘCIE]

09.01.2019 15:05
sport

Niedoszły inwestor Wisły Kraków Vanna Ly, przebywając pod Wawelem, zostawił wizytówkę z adresem mailowym z domeną firmy Adia-Investment. Strona tego podmiotu wygląda, mówiąc eufemistycznie, dość dziwnie i mało przekonująco.

Vanna Ly fot. ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Vanna Ly jest nieuchwytny od kilku tygodni. W mediach pojawiały się informacje, że rzekomy przedstawiciel kambodżańskiej rodziny królewskiej miał zawał i dlatego spóźnił się z przelaniem na konto klubu 12 milionów złotych. Cała transakcja okazała się jednak bujdą.

Na światło dzienne wychodzą za to kolejne kompromitujące szczegóły. Vanna Ly zostawił w Krakowie wizytówkę, z której wynikało, że może pracować w firmie Adia-Investment. Tak wygląda strona internetowa tego - jak widać całkiem poważnego - podmiotu.

W witrynie pojawia się hasło, że wciąż jest ona w budowie. Internauci twierdzą jednak, że taki stan utrzymuje się od kwietnia 2018 roku.

Wisłocki, Leśnodorski i Błaszczykowski na ratunek Wiśle

Tymczasem problemy Wisły Kraków próbują rozwiązać nowy prezes Rafał Wisłocki oraz były właściciel Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski, a także prokuratura, która prowadzi śledztwo w kierunku działania na szkodę klubu przez były zarząd, z prezes Marzeną Sarapatą na czele.

Na ratunek klubowi przybył jej były piłkarz, Jakub Błaszczykowski, który już rozpoczął treningi w Wiśle Kraków. Reprezentant Polski zastrzegł, że jeśli "Biała Gwiazda" zachowa swój ligowy byt i nie zostanie karnie zdegradowana, on zagra w niej za darmo.

RadioZET.pl/KS

Oceń