Zamknij

Tak mieszkają Robert i Anna Lewandowscy

16.07.2020
Aktualizacja: 16.07.2020 18:19
tak mieszkają Lewandowscy
9 Zobacz galerię
fot. Anna Lewandowska/Instagram

Robert i Anna Lewandowscy to najsłynniejsza para sportowa w Polsce. Piłkarz Bayernu Monachium i trenerka fitness bardzo ciężko pracowali, żeby znaleźć się na samym szczycie. Małżonkowie chętnie publikują zdjęcia w internecie, dzięki czemu fani mogą zobaczyć, jak częściowo wygląda ich mieszkanie w Monachium.

Robert Lewandowski jako zawodnik Bayernu Monachium większość swojego czasu spędza w Niemczech. Lewandowscy mieszkają w stolicy Bawarii w luksusowej dzielnicy Bogenhausen. Kilka lat temu media informowały, że ich willa wyceniania jest na 10 milionów euro.

W ich domu nie mogło zabraknąć siłowni, na której para spędza sporo czasu. W zajęciach chętnie bierze udział także ich starsza córka, Klara. A w przestronnym salonie nie brakuje dużych okien z widokiem na ogród. Na skrawkach fotografii, które fani mogą śledzić na Instagramie nie zabrakło zdjęć z tarasu, na którym rodzina wypoczywa, ciesząc się słoneczną pogodą.

Na zdjęciach widać, że wszystko jest urządzone z klasą i wyczuciem stylu. Sprawdź, jak mieszkają Lewandowscy oglądając galerię.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/