Zamknij

"Moja miłość!". Tak Lewandowska zareagowała na zwycięstwo męża w FIFA The Best

18.01.2022 10:15
Robert i Anna Lewandowscy
fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Robert Lewandowski został w poniedziałek najlepszym piłkarzem roku w plebiscycie FIFA The Best. Wzruszający post niedługo po ogłoszeniu wyników zamieściła żona kapitana reprezentacji Polski - Anna.

W poniedziałek Robert Lewandowski po raz drugi z rzędu został wybrany najlepszym piłkarzem świata w plebiscycie FIFA The Best. Tym razem kapitan reprezentacji Polski otrzymał to trofeum za znakomitą grę w 2021 roku.

Napastnik Bayernu Monachium w głosowaniu kibiców, dziennikarzy oraz kapitanów i selekcjonerów reprezentacji narodowych będących członkami FIFA pokonał Argentyńczyka Lionela Messiego i Egipcjanina Mohameda Salaha.

Tak Anna Lewandowska zareagowała na zwycięstwo męża w FIFA The Best

Kilkanaście minut po ogłoszeniu wyników plebiscytu wzruszający post na Instagramie opublikowała żona piłkarza, Anna Lewandowska.

"Moja miłość! Zrobiłeś to! Gratuluję zdobycia nagrody Piłkarza Roku FIFA. Wiem, jak ciężko pracujesz, aby spełniać swoje marzenia. Świetna robota, jestem z ciebie dumna" - napisała trenerka personalna pod zdjęciem z Robertem, na którym pozują wraz z kolejną prestiżową statuetką napastnika.

Pod wpisem Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy od kibiców, którzy dołączyli się do gratulacji i docenili wielki wyczyn polskiego piłkarza.

RadioZET.pl