Zamknij

TOTY w FIFE 21: Drużyna ogłoszona! W niej Robert Lewandowski

22.01.2021 18:18
Drużyna TOTY w FIFIE 21
fot. Twitter/EA Sports

Team Of The Year w FIFIE 21: Znamy wszystkich piłkarzy, którzy znaleźli się w najlepszej drużynie roku FIFA Ultimate Team 2021. Wśród wyróżnionych zawodników jest Robert Lewandowski. Jak wygląda karta TOTY Lewandowskiego?

  • Drużyna TOTY w FIFIE 21 została ogłoszona. W niej obecni są m.in. Mbappe czy Ronaldo
  • W TOTY 21 znalazł się również Robert Lewandowski
  • W TOTY FIFA 21 nie ma Lionela Messiego, ale jego karta może się jeszcze pojawić w grze

TOTY to event, który co roku cieszy się w FIFIE ogromną popularnością. Właśnie do drużyny roku trafiają bowiem najlepsi i najbardziej pożądani piłkarze w grze, których statystyki są mocno podrasowane.

W TOTY FIFA 21 znalazło się oczywiście 11 zawodników, wśród nich bramkarz, czterech obrońców, trzech pomocników i trzech napastników.

TOTY w FIFIE 21. Kto jest w drużynie roku?

Kartę dla najlepszego golkipera otrzymał Manuel Neuer z Bayernu Monachium. Wśród obrońców znaleźli się Alphonso Davies (Bayern), Sergio Ramos (Real Madryt), Virgil Van Dijk (Liverpool) i Trent-Alexander Arnold (Liverpool). Trójka pomocników to Kevin De Bruyne (Manchester City), Bruno Fernandes (Manchester United) i Joshua Kimmich (Bayern Monachium). Jeśli chodzi o napastników, to gracze będą mogli trafić karty takich piłkarzy jak Cristiano Ronaldo (Juventus), Kylian Mbappe (PSG) i oczywiście Robert Lewandowski (Bayern).

Drużyna TOTY w FIFE 21: Manuel Neuer - Alphonso Davies, Sergio Ramos, Virgil Van Dijk, Trent-Alexander Arnold - Kevin De Bruyne, Bruno Fernandes, Joshua Kimmisch - Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappe, Robert Lewandowski.

TOTY w FIFE 21. Jak wygląda karta Lewandowskiego? STATYSTYKI

Robert Lewandowski na swojej karcie Team OF The Year otrzymał ocenę ogólną na poziomie 98, taką samą jak Cristiano Ronaldo. Kylian Mbappe ma 97. Oceny pozostałych zawodników nie zostały jeszcze ujawnione.

Zaskoczeniem może być brak Lionela Messiego. Karta TOTY Argentyńczyka może się jednak jeszcze pojawić w grze. W poprzedniej edycji FIFY twórcy przeprowadzili głosowanie na 12. najlepszego zawodnika, który później także został dołączony do gry i można było go trafić w paczce.

Wszystkie wyżej wymienione karty występują w FIFIE, ale tylko w specjalnym trybie Ultimate Team. Dostęp do niego jest bezpłatny dla wszystkich posiadaczy gry.