Zamknij

Szwed wyzywał Erlinga Haalanda. "Twoja matka to k...., a tobie połamię nogi"

06.06.2022 15:18

Erling Haaland w trakcie meczu reprezentacji Norwegii starł się ze Szwedem Alexandrem Miloseviciem. Obrońca "Trzech Koron" zwyzywał zawodnika Manchesteru City i obraził jego matkę.

Szwedz zwyzywał Haalanda.  "Twoja matka to k...., a tobie połamię nogi"
fot. screen/ Erling Haaland

Erling Haaland w trakcie meczu wymienił uwagi z Alexandrem Miloseviciem, po czym – jak pokazywały kamery – odszedł od niego wściekły. Piotr Piotrowicz, trener i piłkarz na co dzień żyjący w Szwecji napisał na Twitterze, że Milosevic powiedział do Haalanda "twoja matka to ku**a, ty cholerny bękarcie".

Haaland z kolei twierdził, że Milosević nazwał go dz***ą. „Zapewniam, że nią nie jestem” – odpowiedział w swoim stylu norweski napastnik. Haaland powiedział też, że szwedzki obrońca zagroził, że połamie mu nogi.

Nowy zawodnik Manchesteru City odpowiedział zdobywając dwa gole, dzięki którym Norwegia pokonała Szwecją 2:1. Drugie trafienie celebrował stojąc tuż przy Miloseviciu. - To było dobre – powiedział lakonicznie o drugiej bramce.  Nowy piłkarz Manchesteru City ma już łącznie trzy bramki w tej edycji LN - w pierwszej kolejce zapewnił zwycięstwo Norwegii nad Serbią 1:0.

Milosevic zaprzeczył, że wyzwał Norwega. - Stawianie takich oskarżeń jest niegrzeczne. Ja nie mówię po norwesku, a on po szwedzku. Na boisku nie mówię po angielsku, więc nie powinien mi nic sugerować – wypierał się szwedzki obrońca.

RadioZET.pl/PAB