Zamknij

Szokujące doniesienia Rosjan ws. Krychowiaka. Oni już wiedzą

Maciej Walasek
01.07.2022 10:25
Grzegorz Krychowiak
fot. Piotr Hukalo/East News

Rosyjski portal matchtv.ru jest przekonany, że Grzegorz Krychowiak pozostanie piłkarzem Krasnodaru w przyszłym sezonie i będzie występował w tamtej lidze. Możliwe, że rosyjskie media wykorzystują sytuację reprezentanta Polski do swojej propagandy.

Przyszłość Grzegorza Krychowiaka wciąż nie jest jasna. Po rosyjskiej napaści na Ukrainę 32-latek skorzystał z możliwości zamrożenia umowy z Krasnodarem i został wypożyczony do AEK Ateny. W czerwcu reprezentant Polski powrócił do Rosji, aby dojść do porozumienia z władzami klubu, aby wynegocjować następne wypożyczenie lub definitywny transfer.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu FIFA przedłużyła opcję zamrożenia kontraktów obcokrajowcom grających w Rosji do czerwca przyszłego roku. Okazuje się, że Rosjanie mają inne informacje. Portal matchtv.ru poinformował, że Grzegorz Krychowiak nie zamierza zrywać umowy z Kransodarem i wypełni umowę z klubem, która obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.

Grzegorz Krychowiak zostanie w Rosji? Sensacyjne doniesienia

"Jak zwykle trenuje w Krasnodarze i nie planuje opuszczenia klubu" - czytamy w serwisie.

Z kolei jeszcze wcześniej Czesław Michniewicz przekazywał w Kanale Sportowym, że Krychowiak nie chce dłużej zostać w Rosji.

- Wiele wskazuje na to, że Grzesiek albo odejdzie na roczne wypożyczenie, albo rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron z Krasnodarem - wyaśnił selekcjoner biało-czerwonych.

Krychowiak nie może narzekać na zainteresowanie ze strony innych klubów. Pomocnik znalazł się na celowniku takich zespołów jak: Galatasaray, Hertha BSC czy Malmoe FF.

RadioZET.pl