Szlachtior - Lech: stream online i transmisja w TV. O której mecz?

Weronika Domoradzka
27.07.2018 15:00
Szlachtior - Lech: stream online i transmisja w TV. O której mecz?

Mecz Szlachtior - Lech Poznań: transmisja w TV i online. Gdzie, kiedy i o której oglądać? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą śledzić zbliżają się rywalizację. Sprawdzamy informacje o streamie Szlachtior - Lech w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz Szlachtior - Lech odbędzie się w czwartek, 26 lipca na Stadionie Budaunik w Soligorsku. Początek rywalizacji o godzinie 19:30. Gdzie oglądać na żywo? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji meczu oraz odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

Szlachtior - Lech Poznań: TRANSMISJA w TV. Na jakim kanale?

Dla wszystkich osób, które chcą śledzić wieczorny pojedynek nie mamy dobrych wiadomości. Nieprzewidziana jest transmisja Szlachtior - Lech w TV. Polsat Sport w tym czasie będzie pokazywać mecz Jagiellonia Białystok - Rio Ave. Mecz Szlachtior - Lech Poznań będzie można obejrzeć jedynie w internecie. Z kolei rewanż zaplanowany jest na czwartek, 2 sierpnia na godzinę 20:45. Wtedy też prawdopodobnie transmisję przeprowadzi Polsat Sport

Mecz Szlachtior - Lech: stream online. Gdzie oglądać na żywo w internecie?

Jak wspominaliśmy powyżej, wieczorny pojedynek będzie można obejrzeć online. Stream meczu Szlachtior - Lech Poznań w internecie dostępny będzie w serwisie: laola.tv. 

RadioZET.pl/JW