Szaleństwo w MLS. Reprezentant Polski strzelił decydującego gola [WIDEO]

19.05.2022 12:36
Patryk Klimala

Ostatnia kolejka w MLS była niezwykle dramatyczna. Patryk Klimala strzelił decydującą bramkę dla New York Red Bulls w zremisowany starciu z Chicago Fire (3:3). Polak pokonał innego kadrowicza.

Chicago Fire mierzyło się w nocy ze środy na czwartek z New York Red Bulls Patryka Klimali. Spotkanie w MLS opiewało w wiele zwrotów akcji oraz dramatyczną końcówkę w wykonaniu piłkarzy z Nowego Jorku. Bohaterem okazał się Klimala.

Polski napastnik zameldował się na murawie w 54. minucie. W końcówce spotkania otrzymał dokładne podanie od Omira Fernandeza i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki rywali. Dla Polaka było to już czwarte trafienie w tym sezonie.

Klimala pokonał Slonine w ostatniej akcji meczu [WIDEO]

W zespole przyjezdnych całe spotkanie rozegrał bramkarz Gabriel Slonina, która został powołany na czerwcowe spotkania w Lidze Narodów. Na boisko wszedł także Kacper Przybyłko. Napastnik  rozegrał ponad 20 minut.

W tabeli MLS w konferencji wschodniej liderem jest Philadelphia Union. New York Red Bulls zajmuje piąte miejsce. Chicago Fire zamyka tabelę, będąc na 14. lokacie.