Zamknij

Syn Rzeźniczaka ciężko chory. Chłopiec walczy o życie

21.01.2022 09:19
syn Rzeźniczaka choruje na nowotwór
fot. Magda Stępień/instagram screen

Magdalena Stępień opublikowała post na Instagramie, w którym przekazała dramatyczne wieści. U półrocznego chłopca zdiagnozowano nowotwór wątroby. Po wstrząsających wieściach głos zabrał ojciec dziecka Jakub Rzeźniczak.

Magdalena Stępień usunęła praktycznie wszystkie posty ze swojego profilu na Instagramie, chcąc skupić się na dziecku. Na jej koncie widnieje tylko jeden wpis, informujący o chorobie jej półrocznego synka.

Okazuje się, że u Oliwiera zdiagnozowano rzadki nowotwór. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka w poście poinformowała o chorobie i poprosiła o modlitwę.

- Znikając z mediów społecznościowych, pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne (...). Jednak to, z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego synka - czytamy.

Syn Jakuba Rzeźniczaka choruje na nowotwór

- Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie, byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór - bardzo rzadko występujący guz wątroby  - kontynuowała.

Głos w sieci zabrał też piłkarz Wisły Płock. Rzeźniczak wstawił zdjęcie z synem, licząc, że cała sytuacja będzie mieć szczęśliwy finał. - Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii - napisał.

RadioZET.pl